Vytvořit nový účet

Platná e-mailová adresa. Adresa bude použita pro doručení všech systémem odesílaných zpráv. E-mailová adresa nebude zveřejněna a bude použita pro případ zaslání nového hesla, nebo pokud si nastavíte zasílání různých upozornění a novinek.
Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).
Váš avatar nebo profilový obrázek.
Pouze jeden soubor.
Limit 64 MB.
Povolené typy: png gif jpg jpeg.
Nastavení kontaktního formuláře
Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.

Co pro vás zajišťujeme

Synergicky řešíme komeplexně obor elektroenergetiky a plynárenství

Vlastní kalibrační laboratoř

Vlastní servisní tým

Dohledové centrum

 

JSME MCX-DISTRIBUCE

MCX Distribuce je součástí silné české investiční skupiny MICRONIX GROUP SE. Našim zaměřením je návrh, realizace a provoz elektrických a plynových distribučních soustav. Využíváme k tomu moderních technologických metod a postupů.

Reference
 

Referenční projekt - LDS NC Ivančice

Obchodní centrum má plochu 5 000 m2 nájemního prostoru a přes 13 nájemců. V současné době mezi ně patří DM drogerie, Pepco, Deichmann, Sportisimo a další Díky své poloze má NC Ivančice strategickou pozici vedle obchodního domu Tesco. Na rozdíl od velkých nákupních center ji navštěvují téměř výhradně místní obyvatelé a obyvatelé okolních vesnic, pro které je ideálním místem pro každodenní nakupování.

Více informací

JSME SILNÝ PARTNER

MICRONIX GROUP charakterizuje ENERGIE A PROSTOR, Poskytujeme vysoce kvalitní řešení na míru pro dodávky obnovitelné energie, čímž přispíváme k rozvoji decentralizované kapacity pro výrobu energie s environmentální a sociální odpovědností. MICRONIX GROUP využívá své flexibility jako inovativního hráče na trhu implementací progresivních trendů v technologii, prostředí a podnikání v dodávaných řešeních.

Více o MCX group