O nás

MICRONIX GROUP („MICRONIX“) je rodinná firma sídlící v Praze a s více než 50 společnostmi ve střední a východní Evropě. Společnost byla založena v roce 1990 Miloslavem Marešem a je řízena Radkem Marešem. MICRONIX charakterizuje ENERGIE A PROSTOR. MICRONIX poskytuje vysoce kvalitní řešení na míru pro dodávky obnovitelné energie, čímž přispívá k rozvoji decentralizované kapacity pro výrobu energie s environmentální a sociální odpovědností. MICRONIX využívá své flexibility jako inovativního hráče na trhu implementací progresivních trendů v technologii, prostředí a podnikání v dodávaných řešeních. Od roku 2019 je společnost aktivní v realitním segmentu a usiluje o dlouhodobý investiční horizont. MICRONIX získal několik nemovitostí určených pro komerční účely a rezidenční bydlení. Realitní pilíř představuje protiváhu k energetickému portfoliu.

Co pro vás zajišťujeme

Synergicky řešíme komeplexně obor elektroenergetiky a plynárenství

Vlastní kalibrační laboratoř

Vlastní servisní tým

Dohledové centrum

 

JSME MCX-DISTRIBUCE

MCX Distribuce je součástí silné české investiční skupiny MICRONIX GROUP SE. Našim zaměřením je návrh, realizace a provoz elektrických a plynových distribučních soustav. Využíváme k tomu moderních technologických metod a postupů.

Reference
 

Referenční projekt - LDS NC Ivančice

Obchodní centrum má plochu 5 000 m2 nájemního prostoru a přes 13 nájemců. V současné době mezi ně patří DM drogerie, Pepco, Deichmann, Sportisimo a další Díky své poloze má NC Ivančice strategickou pozici vedle obchodního domu Tesco. Na rozdíl od velkých nákupních center ji navštěvují téměř výhradně místní obyvatelé a obyvatelé okolních vesnic, pro které je ideálním místem pro každodenní nakupování.

Více informací

JSME SILNÝ PARTNER

MICRONIX GROUP charakterizuje ENERGIE A PROSTOR, Poskytujeme vysoce kvalitní řešení na míru pro dodávky obnovitelné energie, čímž přispíváme k rozvoji decentralizované kapacity pro výrobu energie s environmentální a sociální odpovědností. MICRONIX GROUP využívá své flexibility jako inovativního hráče na trhu implementací progresivních trendů v technologii, prostředí a podnikání v dodávaných řešeních.

Více o MCX group